Jesteś graczem i poszukujesz czegoś niezwykłego i odkrywczego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez koncepcji, są odtwórcze. Mamy dla ciebie interesujące propozycje, które zapewne zyskają twoją uwagę. Już wielu graczy na całym świecie przekonała się do tych wspaniałych gier. Teraz twoja kolej.

Recenzje gier

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Na początek recenzja gry The Wolf Among Us, pięcioodcinkowa gra-serial, która została wyprodukowana przez studio TellTale Games. Tak, to ta sama ekipa, która jest odpowiedzialna za stworzenie kultowego The Walking Dead. Gra została podzielona na pięć blisko dwugodzinnych epizodów, każda z nich odpowiada za spójną fabularną całość. Wreszcie wszystkie części są już gotowe i wydane, więc przyszedł czas na recenzję.

Największe brawa należą się twórcom za fantastyczne skonstruowanie głównego bohatera oraz za wspaniały, brudny klimat opowieści. Co istotne, mamy rozgrywkę opartą na wyborach, to jeszcze bardziej powoduje, ze chce się grać. Na plus zasługuje też klimatowa ścieżka muzyczna. Są i minusy. Najistotniejsze z polskiego punktu widzenia największą z nich jest brak polskiej wersji językowej. Można również mieć pretensje do fabuły, twórcy mogli bardziej się postarać, by była ona bardziej nieprzewidziana. Ogólna ocena to mocne cztery plus. Nie będzie piątki przez wspomniane utrudnienia.

Opinie o grach komputerowych i na konsole

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Jest także i druga propozycja, recenzja The Great War. Jest to przygodowa gra akcji zrealizowana w zjawiskowej komiksowej oprawie graficznej. Przedstawia nam ona historię pięciorga ludzi, których losy przecinają się, a cała fabuła w klimacie I wojny światowej. Jeśli preferujesz gry zręcznościowe i ”przygodówki”, to na pewno ta gra przypadnie ci do gustu. Stworzyła ją firma Ubisoft, znana z tak pamiętnych wydawnictw jak „platformówka” z serii Rayman.

Jeśli pragniesz pogłębić swoją wiedzę na ten temat, to czytaj tu pozycjonowanie stron internetowych Artefakt kolejne informacje. Wystarczy wejść w podany link.

Identycznie, jak w sytuacji The Wolf Among Us, także przy okazji opisywanej gry – Valiant Hearts ma minusy. Chociaż gra jest bardzo piękna, bardzo ładna, w klimacie komiksowym to da się w niej dostrzec trochę nieścisłości. Z jednej strony gra jest dość smutna, a z drugiej autorzy zaprezentowali nam trochę komediowe postacie, nawiązujące przykładowo do typowo znanych narodowych stereotypów (Niemcy ciągle pija piwo).

Gdy stwierdzisz, że warto poznać więcej szczegółów powiązanych z prezentowaną tutaj problematyką, zerknij na źródło (produktypremium.com/kategoria-produktu/wedzarnie/) – w tamtym miejscu odnajdziesz pokrewne zagadnienia.

To na pewno specjalny zabieg i wielu osobom może się podobać, jednakże czuć, że coś w tej układance nie pasuje.