Zdjęcia i filmiki wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i wyobraźnię. Obraz oglądany z góry uzmysławia nam bogactwo formy, barw i warstw, których na co dzień nie możemy dostrzec. Krajobraz naturalny, architektura, miasta, wielkie zabudowania, a także różnorodne wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i budują magię skojarzeń

.

Widok z lotu ptaka

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA przy użyciu fachowego ekwipunku latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, twórczą grupą ludzi, z entuzjazmem. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin w powietrzu, nasi specjaliści techniczni należą do jednych z najlepszych w Europie. Do każdego nowego zadania podchodzimy w inny sposób. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne interesujących propozycji, dlatego staramy się nie powielać użytych pomysłów przy kolejnych realizacjach. W dążeniu do celu czyli zaspokojenia Klienta kierujemy się specjalistycznym podejściem do tematu. Kooperujemy z instytucjami, firmami oraz osobami prywatnymi.

Naszym odbiorcom proponujemy fachową, miłą obsługę, doradztwo techniczne – na najwyższym poziomie. Oferujemy najlepszą jakość materiału video kamerowanego z powietrza. Nasza firma ma licencję UAVO , wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym kraju.

Wykonasz krok do przodu, jeśli obejrzysz, co zawiera praktyczna oferta. Sprawdź, że faktycznie dane na niej umieszczone są ważne.

Przy wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania zdjęć i filmików z powietrza należy zwrócić uwagę na aspekt posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu działalność. Licencja ta jest poręczeniem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez firmę.

Zdjęcia wykonujemy przy pomocy bezzałogowego modelu latającego, wynoszącego kamerę albo aparat do wysokości prawie 0,5 km. Za sprawą nawigacji satelitarnej i nowoczesnego urządzenia stabilizującego, nagrywamy dobry obraz w jakości full HD oraz fotografie w bardzo wysokiej rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, korzystamy z podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest prosto z aparatu i pokazywany na monitorze.

Tym sposobem możemy w pełni kontrolować kadr. Każdej realizacji poświęcamy tyle czasu i pasji ile wymaga tego każde zlecenie. Tworząc nasz warsztat nieustannie uzupełniamy go o najnowsze nowinki techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz atrakcyjniejsza.