Cyrkonia jest najczęściej wybieranym przez złotników syntetycznym kamieniem. Jest ona bardzo odporna oraz bardzo pięknie może wyglądać. Co istotne jest ona także w mniejszym stopniu kosztowna od naturalnych kamieni.

Cyrkonie są używane do wyrobu wszystkich wariantów biżuterii: naszyjników, kolczyków czy też pierścionków.
projekty

Autor: Thomas Hammoudi
Źródło: http://www.flickr.com
piękno

Autor: KEEN
Kamień taki doskonale przedstawia się w ozdobach wykonanych ze srebra. Prócz srebra cyrkonie także doskonale łączą się ze złotem. Pierścionki z cyrkoniami są taką dekoracją, jaka przy eleganckim prezentowaniu się okaże się dosyć niedroga. Pierścionki te są bardzo często wybierane jako pierścionek z okazji zaręczyn przez osoby z ograniczonym budżetem. Chętnie zakładane są one również do biura, bo nie będzie aż tak szkoda takiego pierścionka, jeżeli go zgubimy. Pierścionek z cyrkoniami można kupić w każdym złotniczym sklepie. Dzisiaj mamy ich do wyboru bardzo wiele, więc przed zakupem należy dowiedzieć się jakie wzory oferuje nam taki market. Łatwiejszym sposobem na poszukiwanie należytego pierścionka będą zakupy w internecie.
Sylwia Saramonowicz

Autor: Obsessive
Źródło: Akrobatka.pl
Ceny tego typu pierścionków wahają się w granicach 200 złotych. Z uwagi na to, że cyrkonia jest tańsza od brylantu, cena pierścionka nie będzie wysoka. Do kupna pierścionka trzeba podchodzić rozsądnie. Nie należy zapożyczać się, aby dobrać właściwy pierścionek z okazji zaręczyn.

Czy teraz szukasz czegoś fascynującego na ten wątek? Jeżeli tak, to poznaj dane w odniesieniu do firmy oraz przejrzyj ofertę zdjęcie na koszulce.

Można obejrzeć u złotnika pierścionki z cyrkoniami. Są o wiele mniej kosztowne, a podobnie śliczne. W internecie jest bardzo dużo sklepów, które proponują takie pierścionki.

Wystarczy nieco się rozejrzeć, a na pewno odnajdziesz właściwy. Czy to pierścionek na zmówiny czy z okazji rocznicy ślubu – nieistotne. Najważniejsze, żeby spodobał się kobiecie oraz aby z przyjemnością go wkładała.