Umieszczanie na koszulce jakiegoś nadruku nie jest niczym niezwykłym. Wiele spółek czy też drukarni zajmujących się reklamą, posiada w swojej ofercie wykonywanie różnorodnych nadruków na ubraniach.
Jednak zanim zdecydujesz się zapłacić za wydrukowanie na koszulkach różnorodnych nadruków, dowiedz się, co trzeba wykonać, żeby taki nadruk okazał się trwały i to, jak dobrać właściwy materiał.

Sesja ślubna inspirowana Halloween

Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl
Wydruk na ubraniach posiada wiele plusów i korzystają z tego typu techniki nie tylko podmioty, ale również choćby kluby sportowe czy też grupy muzyczne. To znakomita postać reklamy, która może dotrzeć do bardzo szerokiej grupy klientów – osoba nosząca dla przykładu koszulkę z logotypem, staje się w jakimś sensie nośnikiem reklamy. Poza tym bywa ona w różnorodnych miejscach, ma styczność z różnymi ludźmi oraz używa koszulki wiele razy, co jeszcze bardziej powiększa zapamiętywalność oraz zasięg reklamy.
zegarek

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Następną zaletą jest niewielka cena. Przykładowo grupy muzyczne bardzo często oferują samodzielnie bluzki z grafiką związaną ze swoim zespołem, zatem koszty produkcji się prędko zwracają. W przypadku nadruku na materiałach, liczy się oczywiście nie tylko sam nadruk, ale także jakość takiego nośnika reklamy. Koszulka koszulki robocze z nadrukiem powinny być w wysokiej jakości, ponieważ w przeciwnym wypadku prędko mogą ulec zniszczeniom, podziurawią się lub też wyblakną. O wiele korzystniej jest zapłacić trochę więcej za wyższej jakości surowiec. Trzeba również zwracać uwagę na gramaturę koszulki. Miej na uwadze jednak, że nie musisz wybierać materiału z jak najwyższą gramaturą.

Najlepiej uzyskać próbki, które można ze sobą porównać i zdecydować się na taką gramaturę, która w najwyższym stopniu Ci się podoba. Zamawiając koszulkę, sugeruj się również jej wyglądem, obowiązującymi kierunkami w modzie oraz swą grupą docelową. To niezwykle pomoże zdecydować Ci, który krój będzie idealny.