Niektórzy mówią, iż można z niej wyszperać wszystko, zaczynając od igły i nici po czarną dziurę. Jednakże każda kobieta wie, iż nic nie znalazło się w niej z przypadku. Tak wyposażone są torebki kobiece a także plecaki damskie. W niniejszym artykule podpowiem paniom, co jeszcze nieodzownie winny mieć zawsze w swej torebce.

sprawdź na stronie

Autor: KOBO Professional
Źródło: KOBO Professional
Prócz przedmiotów oczywistych jak: portfel, dokumenty, smartfon, w damskiej torebce zabraknąć nie może; pomadki – oczywiście w najmodniejszym kolorze. To właśnie pomadki oraz błyszczyki powodują, iż każda dama może się wyróżnić spośród pozostałych. Pociągnięte pomadką usta pomogą także zwiększyć pewność siebie, prócz tego gros produkowanych współcześnie szminek chroni usta przed szkodliwymi promieniami słońca, szczotka albo grzebień – aby w każdych warunkach być w stanie przyczesać niesforne kędziorki i wyglądać schludnie, pieniążki – które mogą się przydać na dowolne nieprzewidziane wydatki (na przykład na taksówkę czy inne nieprzewidziane wydatki

Gotówka, nie karta , sprawdzi się tu dobrze, tampony albo podpaski – nawet jeżeli o naszym cyklu miesiączkowym wiemy wszystko, i zdaje nam się że Matka Natura nie jest w stanie nas niczym zdziwić, warto pomyśleć o schowaniu do torebeczki podpaski albo tamponu. Nie zajmują wiele miejsca, leki przeciwbólowe – bólu najczęściej przewidzieć nie można. Jednak możemy być na niego przygotowaną. Warto mieć przy sobie cokolwiek, co wspomoże nas przy ataku migreny, chusteczki nawilżane – dobrze jest posiadać ich małą paczuszkę zawsze w torebce. Przydadzą się przykładowo do zmycia make-upu, a nawet potrafią zastąpić papier toaletowy czy oczyścić nasze buciki.

Pokrowiec

Autor: media.digest
Źródło: http://www.flickr.com
To taka malutka rzecz do misji specjalnych, rajstopy – w wypadku niespodziewanego „oczka” w drodze na randkę nie popadniemy w panikę, parasol – niekiedy przydaje się nawet pomimo optymistycznych zapowiedzi pogodynki w telewizji, przeciwsłoneczne okulary – które ochronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem . Na rynku dostępne są gustowne pokrowce damskie, które zabezpieczą okulary przed stłuczeniem, kontakt w razie wypadku – najodpowiedniej na oddzielnej karteczce, schowany w portmonetce (sprawdź). Prócz danych osoby, którą należy powiadomić gdy nam coś się stanie, dobrze jest zanotować także swoją grupę krwi. W sytuacji kryzysowej liczy się każda minuta.