Trend miejski to połączenie specyficznej swobody z modnymi i ściągającymi oczy dodatkami. Dzięki niemu mamy możność odziewać się na luzie i w sposób komfortowy, a jednocześnie nasze stylizacje bywają atrakcyjne. Obuwie jest istotnym składnikiem stylu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną cząstkę naszego look’u lub wręcz przeciwnie, być owym szalonym akcentem. Jak to mówią klasyka broni się sama. Typowe obuwie na nie dużym obcasie, balerinki, modne rzymianki… wszystkie owe typowe alternatywy zezwolą wygodnie spędzić na mieście nawet calutki dzień.

modna sukienka

Autor: Camile Aldriene Banez
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyka to znakomity wybór, który kobiety cenią głównie podczas upałów, kiedy nie mamy ochoty nadto obciążać swych nóg. Popularnością cieszą się też koturny, które dają możliwość połączyć fajny zabieg wzrokowego wydłużenia nóg z komfortem dreptania. Na zatłoczonych ulicach dużych miast nie raz zobaczymy też tenisówki, i również niespotykane wariacje czyli połączenie tenisówek i obuwia na koturnach, czy też tenisówek z balerinkami. Pragnąc uczynić z butów luźny i klasyczny fragment stylizacji, postawmy na stonowane kolory i nierzucające się zbytnio w oczy wzory, jakie ozdobią różnoraką odzież. Jeśli chcemy ubrać klasyczne, czarne legginsy i luźny, grafitowy T-shirt, możemy pokusić się o takie dodatki jak więcej ekstrawaganckie buty czy też torebkę.

Kliknij ten odsyłacz a znajdziesz wskazówki (13tattoo.pl/) przygotowane dla osób zaabsorbowanych omawianym w niniejszym serwisie zagadnieniem.

Dodatki wspaniale podkreślają oryginalny styl (zerknij proszę: świetne przykłady), indywidualność, hobby. Popularnością cieszą się neonowe kolory, zwracające uwagę swoją wielką soczystością.

Każda pani chciałaby wiedzieć, co jest akurat na topie i co zrobić, żeby nie zaliczyć stylowej wpadki (to jest świetne: tu zobaczysz więcej). Jednak mamy aktualnie mnóstwo możliwości śledzenia najnowszych nurtów! Wystarczy oglądać branżowe gazety albo programy telewizyjne, skierowane nie tylko do ekspertów, ale także dla osób interesujących się modą oraz powiązanymi z nią ciekawostkami. Też w sieciznajdziemy dużo interesujących blogów o tematyce mody. Mogą one stać się dobrym źródłem informacji oraz wzorców do robienia własnych, oryginalnych stylizacji!