Każda kobieta ma swoje potrzeby, o których wielu mężczyźni nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć piękną, jak kwiat do wąchania, lecz nie do poznawania. W jak ogromnym znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zaniedbana pani od nich odchodzi.

Jasne, wiadomo, że każda kobieta chciałaby być jak piękny kwiat, toteż przecież chodzi na zakupy, by zakupić nowiutką suknię. Pamiętasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w

Kobieta w sukience

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której bardzo ci się spodobała, sukienka rozkloszowana, która również była bardzo gustowna (mała czarna z dekoltem). Nie tak bardzo ci się spodobała sukienka sportowa, ona nie była po prostu w twoim stylu, za to niegdyś zakupiła sukienkę wieczorową, a twoi znajomi (męska część) oniemiała z euforii (elegancka sukienka). Byłeś dumny, jak z przepięknie porządnego kwiatu.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej oprawki damskie vogue danych na innych witrynach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Wydawało ci się, iż jest wam dobrze, tak więc, z jakiego powodu od ciebie odeszła.

Gdybyś rozpatrzył to wszystko doszedłbyś do kilku konkluzji. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

wiedział, jak wiele razy ją z tego powodu sprawiłeś zawód. Opowiadała tobie o czymś, co było dla niej istotne, a ty przytakiwałeś, lecz później, gdy powracała do tego tematu to jak gdybyś urwał się z choinki. Jaki to jest znak dla kobiety, jak myślisz? Że jej nie honorujesz, nie interesują ciebie jej hobby i pasje, traktujesz ją jak wizytówkę, z którą można się zaprezentować. Nie spostrzegasz w niej osobowości.

Gdy zaczniesz interesować się bardziej dojdziesz do kolejnego przesłania: nie byłeś odpowiednio rozważny. Co gorsza przez głowę ci nie przeszło, że usiłowała posiadać z tobą potomka, nie wyczułeś tego. Zamiast tego ty zachowywałeś się jak niemowlę, co w ostateczności przekonało ją do tego, iż nie jesteś kandydatem na ojca. To może bezwzględne, ale w pewnym wieku należy się nieco przestawić i wydorośleć, lecz ty o tym nie pamiętałeś.

Do takich wniosków dobrnąłeś. Czy są inne? Zapewne tak, lecz przybędą one, ci do głowy za jakiś czas. Teraz możesz jednakże okazać jej, że to rozumiesz, że wszystko mogłoby być jak kiedyś, oczywiście, jeżeli ty tego chcesz. Może po prostu przyjmiesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze mocniej pogorszysz swoją i tak już beznadziejną sytuację. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.