Stosownie dobrana bielizna to podstawa, zwłaszcza kiedy pojawia się upalna aura i zdejmujemy z siebie tony ubrań. Wówczas bielizna o wiele bardziej rzuca się w oczy, szczególnie spod przewiewnych bluzek i spódnic. Jeśli jesteśmy szczupłe i mamy smukłą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy pokazywały swoje ciało, problem pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka pozostawia wiele do życzenia.

Grubszym kobietom trudniej znaleźć doskonale pasującą bieliznę, aczkolwiek na rynku istnieje wielu producentów, którzy bez problemów wyprodukują biustonosze czy bikini w rozmiarze dużo większym niż B czy C. Jednym z nich jest m.in. firma Gorsenia, która

Modelka w gorsecie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

produkuje staniki czy gorsety dla grubszych pań nawet z rozmiarem L.

Grubsze panie powinny dużą uwagę przywiązywać do noszonej bielizny, tak żeby przy jej pomocy maksymalnie zniwelować wszelkie niedociągnięcia. stąd też popularny push up (na przykład: push up) dla takiej osoby nie będzie najlepszym rozwiązaniem, z kolei doskonałym wyborem będzie bielizna kształtująca sylwetkę. Taka bielizna, zwykle bezszwowa, potrafi świetnie ukryć niedoskonałości, a równocześnie bardzo ładnie wyglądać. Jest

Kobieta na ławce

Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com

w dodatku bardzo wygodna, jako że – o ile oczywiście jest właściwie dobrana – nigdzie nie uciska, nie wystaje, więc kobieta czuje się w niej zarówno wygodnie, jak i kobieco.

Grubsze panie mają dość często kłopot z dużymi, opadającymi piersiami. W tym przypadku wskazany jest wręcz idealnie skrojony biustonosz, który odpowiednio podtrzyma piersi i ładnie je wymodeluje.

Warto kupić na przykład biustonosze Triumph czy Gorsenia itp. (biustonosz typu gorsenia) – byle pamiętać, że liczy się nie tylko rozmiar miseczki, ale także obwód pod piersiami. Wbrew powszechnej opinii bowiem to nie ramiączka stanika służą do podtrzymania biustu na właściwym poziomie, lecz stosownie dobrany rozmiar biustonosza pod piersiami.poznaj informacje (hiperłącze do strony)Bardzo korzystnym rozwiązaniem są oczywiście też gorsety, które należycie podtrzymują piersi, a w dodatku sprytnie formułują sylwetkę w pobliżu talii.

Dość spory asortyment bielizny doskonale skrojonej dla pulchniejszych pań można znaleźć w internecie, stąd też warto rozpocząć poszukiwania doskonałej bielizny właśnie od internetu.