Pragniesz być oryginalna, chcesz odziewać się tak jak ci pasuje, ale znane sieciówki oferują tylko skrojone dla wymagań większości ubrania? Nie chcesz wyglądać jak cały tłum, nie chcesz być jak osoba z katalogu. Wiesz, czego powinnaś oczekiwać, gdy pójdziesz się do popularnego sklepu z odzieżą, a co jak chcesz odnaleźć swój styl?

Najlepszym rozwiązaniem są lumpeksy, czyli sklepy z odzieżą używaną. Choć zawsze było ich w naszym kraju dużo, to w ostatnich latach nastała prawdziwa moda na tego typu rodzaj

Kolorowy sweter

Autor: mike krzeszak
Źródło: http://www.flickr.com

odzieży. Powodów jest kilka. Najważniejszy z nich – a jakże! – czynnik ekonomiczny. Ubrania w lumpeksie są naprawdę tanie, stać na nie każdą osobę, nawet człowieka z mniejszymi dochodami.

Dlatego więc, kiedy zapowiadany jest dowóz nowej odzieży to przed lumpeksem zbierają się długie kolejki ludzi, którzy pragną znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Najważniejsze, iż, w tego typu sklepie zakupić wszystko: od bielizny (chociaż nie wszędzie znajdziesz bieliznę) po zimowe kurtki. Znajdziesz spodnie, eleganckie swetry damskie czy swetry proste damskie (swetry eleganckie dla kobiet), rozpinane koszule, swetry rozpinane damskie czy swetry wiązane damskie i wiele, wiele innych (oryginalne sweterki wiązane damskie).

Kolejki, które powstają przed lumpeksami nie wynikają jednakże nie jedynie z

Manekin na wystawie sklepu odzieżowego

Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com

czynnika ekonomicznego. Dużo osób chodzi tam, by właśnie znaleźć jakieś fantastyczne, unikatowe ciuchy. Najczęściej udają się tam młode kobiety, które dość mają masówki, nie chcą ciuchów, które widzą wszędzie, chcą czegoś nowego i unikalnego.

Coraz częściej w związku z tym trzeba zjawiać się w lumpeksie bardzo szybko, zaraz po nowej dostawie, bo jeśli udamy się tam później możemy być przekonani, że ostaną nam się gorsze partie towaru.

Choć jest coraz więcej tego typu punktów to jednakowoż stali klienci wiedzą, gdzie najkorzystniej się udać, ponieważ tam właśnie oczekują najwspanialsze partie odzieży.

Czasem ciężko jest wyszukać rzeczywiście użyteczne opracowanie (http://www.wonia.pl/pierwsze-koty-za-ploty/), zatem jeżeli zafrapował Cię omawiany artykuł, to śmiało kliknij tutaj.

Jak coś się szykuje to idzie informacja po mieście i następnie już od świtu czekają kobiety, stare i młodsze, na to, co zostanie im zaoferowane.

Wydaje się, że moda na lumpeksy nigdy nie zniknie, bo pomijając czynnik ekonomiczny bardziej od wszystkiego liczy się oryginalność. Gdzie, jak nie w lumpeksie wynajdziesz coś wiekowego, ale unikatowego, gdzie, jak nie tam odkryjesz ciuch, który oczaruje przyjaciół?