Jak to jest z tą modą, która ciągle przegląda naszą szafę kontroluje, lustruje, co tam mamy, jakie zmiany miały miejsce i czy aby z pożytkiem dla nas, a może jednakna gorsze, i co zamierzamy, czy poddamy się nowym trendom , czy jednak nie, lepiej nie, pójdziemy swoją ścieżką, nie będziemy wzorować się na tymczasowej modzie, która pryśnie zaraz, jak bańka mydlana i nastanie coś nowego…

Modelka prezentująca najnowsze trendy

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Zasada jest taka, iż nie nie ma sensu polegać tylko na najnowszych trendach mody, gdyż można wyjść na tym dość słabo. Jeżeli kilka lat wcześniej jakiś projektant mody wieszczył, że spodnie materiałowe damskie to już przeszłość to dziś widzimy w jakim był błędzie. Ten rodzaj spodni ma się bardzo dobrze. Takie przedstawianie swoich wizji jest podobne do prognoz futurologów, którzy przewidują, iż za pięćdziesiąt lat jakiś kraj zniknie z map, a za sto lat inny kraj będzie światową potęgą. Takie myślenie, z jednej strony jest głupie, ponieważ rzadko się sprawdza, z drugiej strony wspomniany „jasnowidz” za

Modelka

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com

te pięćdziesiąt, sto lat nie będzie już mógł oglądać czy to co mówił rzeczywiście się sprawdziło, w związku z tym może dziś przedstawiać różnorakie wizje przyszłości (spodnie materiałowe damskie).

Tak samo sprawa się ma z kreatorami mody, którym się wydaje, że posiadają niesamowitą wiedzę i instynkt niespotykany u innych, oraz że to, co powiedzą na pewno się ziści. Wierzą, iż spodnie sportowe damskie odejdą do lamusa, a sztruksy damskie przeobrażą się w coś na kształt skafandra kosmonauty.

Jeśli chcesz poznać większą ilość informacji na ten temat, to wejdź na ten link – jest tam bardzo świeża treść (https://www.numoco.com/p1270,210-7-nicolle-sukienka-z-dluzszym-tylem-z-koronkowym-dekoltem-pastelowy-roz.html) dotycząca opisywanej problematyki.

Takie wizje wydaja się śmieszne, ale przecież można marzyć. Tak samo, wielu z nich jeszcze kilka lat wstecz mówiło, że spodnie wizytowe damskie staną się zbyt podobne do męskich, tak bardzo, że aż trudno będzie je rozróżnić. Jak widać, to, oraz całe mnóstwo innych przewidywań się nie sprawdziło. A więc, czy musimy zważać na fachowców w dziedzinie mody? (ciemne sztruksowe spodnie damskie).

Niekoniecznie, gdyż każdy z nas wie, co jest dla niego najlepsze, w jakim ubiorze czuje się dobrze, co powinien założyć na daną ceremonię, a co podczas innej okazji nie pasuje. Niemniej jednak dobrze wiedzieć, że są ludzie zajmujący się modą, którzy faktycznie będą w stanie udzielić nam cennej rady, potrzeba właściwie jednej rzeczy: obopólnego zrozumienia. Musimy przyjąć wizję zawodowca|, a on również musi wziąć pod uwagę nasz indywidualny gust i nasze wybory. Dzięki takiej kooperacji można osiągnąć najlepsze efekty.