Nie tylko panie uwielbiają stroić się bez względu na okazję. Garderoby mężczyzn niejednokrotnie są znacznie lepiej zaopatrzone niż ich partnerek. Mężczyźni, analogicznie jak panie niezmiernie o dbają o swój wygląd. Kosmetyka, systematyczne wizyty u fryzjera a także w siłowni zwieńczają idealnie dobrane do swojego stylu ubrania. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na które sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej mody?

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak istnieją i dobrze funkcjonują domy mody męskiej. Moda męska jest także pokazywana na wybiegach, choć nierzadko akurat tam prezentowane są elementy odzieży raczej nietypowe i niefunkcjonalne. Moda męska może być tematem rozległym i interesującym.

To zaskakujące, lecz prawdziwe. Najnowsze trendy Z całą pewnością przypadną do gustu odważnym panom. Powracają odważne kolory, zwłaszcza górnej części odzienia, np. kurtki męskie (znacznie więcej tu).

Okres letni jest szczególnym momentem, w którym pojawia się potrzeba ubierania się ja najbardziej cienko. Kobiety wtedy wybierają sukienki i spódnice. Panowie z kolei wybierają szorty. Nierzadko jednak mężczyźni nie dają się namówić do kupna sandałów i w okresie letnim zakładają zakryte buty, np.

Jeżeli prezentowana tematyka jest godna Twojej uwagi, kliknij bez wahania tu – świetna treść z pewnością także Cię bardzo zaciekawi.

półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tu: ). Tymczasem jest to bardzo niezdrowe dla stóp i może być powodem odparzeń przy upałach. Z kolei męski ubiór wizytowy nie zawsze zawiera w sobie wersję letnią.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zestaw jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury które są motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były zwariowane zwierzęce maski.

Jeżeli chcesz zdobyć większą ilość danych na ten temat, to znajdziesz je z pewnością po przejściu do serwisu (13tattoo.pl/), gdzie są one niesamowicie szczegółowo opisane.

Na materiałach znalazły się subtelne kraty i szarości. Stroje prezentowane na modelach odstawały od znanych kształtów oraz standardowych proporcji.